Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 1759 Views

  • Shikodood.so
Coming 2 America (2021)

Coming 2 America (2021)

A sequel is in the heir.Mar. 05, 2021110 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

I vendosur në vendin mbretëror të Zamundas, Mbreti Akim (Eddie Murphy) i sapo kurorëzuar dhe i besuari i tij Semi (Arsenio Hall) fillojnë një aventurë krejt të re që i bën ata të përshkojnë globin nga kombi i tyre i madh afrikan në rrethinat e Queens, New York – aty ku filloi gjithçka.

Coming 2 America me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Coming 2 America
TMDb Rating 6.9 987 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Rich in Love (2020)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Someone, Somewhere (2019)
Xhandari ne San Trope (1964)
The Wrong Missy (2020)
August: Osage County (2013)
PK (2014)
Faith, Hope & Love (2019)
Once Upon a Time in Hollywood (2019)
Asphalt Burning (2020)
Emma. (2020) HD
Xhandari dhe Xhandaret (1982)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published