Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 5054 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoplayer-seriale.online
365 Days: This Day (2022)

365 Days: This Day (2022)

Apr. 27, 2022Poland111 Min.TV-MA
Your rating: 5
7.5 2 votes

Synopsis

Laura dhe Massimo janë kthyer dhe më të fortë se kurrë. Por lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që kërkon zemrën e Laurës e ndërlikojnë jetën e të dashuruarve.  

365 Days: This Day (2022) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

365 Days: This Day (2022)
Original title 365 Days: This Day
IMDb Rating 2.7 4,518 votes
TMDb Rating 6.1 238 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Someone, Somewhere (2019)
Official Secrets (2019)
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)
After We Collided (2020)
The Notebook (2004)
Në kuadër të dashurisë (2023)
Before The Fall (2004)
Faith, Hope & Love (2019)
Sour Apples (2016)
365 Days (2020) +18
The Lost Husband (2020)
Landlocked (2018) +18

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published