Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Better Call Saul HD

Better Call Saul HD

Feb. 08, 2015
Your rating: 10
10 2 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Feb. 08, 2015
2Season 2 Feb. 15, 2016
3Season 3 Apr. 10, 2017
4Season 4 Aug. 06, 2018
5Season 5 Feb. 23, 2020

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Aventurat e një avokati kriminel, Saul Goodman, në përpjekje për të ngritur zyrën e tij të avokatisë në Albuquerque, New Mexico.

Shiko Serialet dhe Filmat me te ndjekur me titra shqip vetem ne faqen tone

Instagram   Facebook    ShikoSeriale

Better Call Saul me titra shqip

Original title Better Call Saul
TMDb Rating 8.4 2,388 votes
First air date Feb. 08, 2015
Last air date Apr. 20, 2020
Seasons 5
Episodes 50
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published