Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Chernobyl HD

Chernobyl HD

May. 06, 2019
Your rating: 0
6 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 May. 06, 2019

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një dramatizim i historisë së vërtetë të një prej katastrofave më të këqija të bëra nga njeriu në histori, aksidenti katastrofik bërthamor në Çernobil. Një tregim i burrave dhe grave të guximshme që sakrifikuan për të shpëtuar Evropën nga një katastrofë e paimagjinueshme.

 

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Chernobyl me Titra Shqip Chernobyl HD

Original title Chernobyl
TMDb Rating 8.6 3,490 votes
First air date May. 06, 2019
Last air date Jun. 03, 2019
Seasons 1
Episodes 5
Average Duration 70 minutes

Similar titles

Squid Game
Corleone – il Capo Dei Capi (2007)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published