Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Chucky

Chucky

Oct. 12, 2021
Your rating: 10
6 2 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 12, 2021

Creator

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

14 vjeçari Jake Wheeler blen kukullën Chuck dhe gjëra të çuditshme nisin të ndodhin rreth tij teksa përballet me marrëdhënien e keqe që ka me babanë e tij dhe shokët në shkollë.

Chucky (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Original title Chucky
TMDb Rating 8 1,017 votes
First air date Oct. 12, 2021
Last air date Oct. 26, 2021
Seasons 1
Episodes 10
Average Duration 46 minutes

Similar titles

Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
The Blacklist
Sex Education HD

(1) comment

  • DejvisJune 6, 2022Reply

    I like it

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published