Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

CukurEvde

CukurEvde

Your rating: 10
10 4 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Apr. 18, 2024

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Shkaku i virusit Covid 19 (Koronavirus) xhirimet e serialit Çukur jane nderprere, por aktoret e serialit sollen nje emision te ri ku marrin pjese ata.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

CukurEvde me titra shqip Cukur me titra shqip Seriale me titra shqip Shiko Seriale

Original title #ÇukurEvde

Similar titles

(6) comments

 • BesimMarch 27, 2020Reply

  Beautiful serial

 • MegiApril 14, 2020Reply

  Kur do ta perktheni dhe pjesen e dyte 🙏🏻

 • guri madhiMay 15, 2020Reply

  a mund te perktheni edhe ndonje pjese tjeter

 • RonaldoMay 19, 2020Reply

  👑👑👑

 • DeaMay 27, 2020Reply

  Kur do të i përktheni edhe pjesët e tjera

  • ShikoSerialeMay 27, 2020Reply

   Nuk do perkthehet me CukurEvde do presim derisa te publikohen episodet e Cukur,
   gjithsesi CukurEvde 2 episode ka ne total.
   Flm

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published