Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

El Chapo HD

El Chapo HD

Apr. 23, 2017
Your rating: 9
7.3 6 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Apr. 23, 2017
8.5
2Season 2 Sep. 17, 2017
10
3Season 3 Jul. 09, 2018

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një vështrim në jetën e famëkeqit të famshëm të drogës, El Chapo, që nga ditët e tij të hershme në vitet 1980 që punonin për kartelën Guadalajara, për ngritjen e tij në pushtet gjatë viteve ’90 dhe rënien e tij përfundimtare në 2016.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

El Chapo HD me titra shqip

Original title El Chapo
TMDb Rating 7.5 1,218 votes
First air date Apr. 23, 2017
Last air date Jul. 25, 2018
Seasons 3
Episodes 33
Average Duration 55 minutes

Similar titles

(1) comment

  • AnaSeptember 17, 2022Reply

    Super

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published