Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Sulltanesha Kosem (2015)

Sulltanesha Kosem (2015)

Nov. 12, 2015
Your rating: 10
8.7 11 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 12, 2015
2Season 2 Nov. 18, 2016

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Sulltana e njohur në fillimet e saj edhe si Sulltanesha Mahpejqer, ishte sulltanesha më e fuqishme e historisë së Perandorisë Osmane pas sulltaneshes Hyrrem dhe nëna e 3 sulltanëve. Ajo fitoi reputacion gjatë sundimit të Sulltan Ahmeti I si konkubina e preferuar e tij dhe më vonë gruaja e tij legale. Që atëherë Kosem ndikonte në politikat e perandorisë duke u bërë edhe këshilltarja e sulltanit.

Sulltanesha Kosem –  Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

 

Original title Muhteşem Yüzyıl: Kösem
TMDb Rating 7.7 315 votes
First air date Nov. 12, 2015
Last air date Jun. 27, 2017
Seasons 2
Episodes 60
Average Duration 130 minutes

Similar titles

Sex Education HD
Marasli (2021)
Kizilcik Serbeti (2022)
Amaneti (2020)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Ramo (2020)
Dashuri Bardh e Zi
The Blacklist
Ne thellesi te dashurise
Doktori i Mrekullive (2019)

(6) comments

 • AjzliMay 18, 2022Reply

  Sdo hidhen me episode te serialit kosem

  • ShikoSerialeMay 20, 2022Reply

   Do publikohen ne ditet ne vazhdim. flm

 • AnaNovember 12, 2022Reply

  A do te ket me postime te reja ?

 • elioDecember 2, 2022Reply

  do e perktheni serialin italian la piovra

 • RomeoNovember 4, 2023Reply

  Ka akoma vazhdim kosem episod te 3

  • ShikoSerialeNovember 4, 2023Reply

   Jo nuk ka me sezon tjeter

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published