Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 1964 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikonetu.ac
Last Holiday (2006)

Last Holiday (2006)

She always thought she was somebody special... and she was.Jan. 13, 2006United States112 Min.PG-13
Your rating: 10
10 4 votes

Synopsis

Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, heq dorë nga puna dhe niset me avion në një resort luksoz, të cilin ka ëndërruar gjithmonë ta vizitonte.

 

Last Holiday (2006) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title Last Holiday
IMDb Rating 6.5 32,551 votes
TMDb Rating 7.07 573 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

365 Days: This Day (2022)
After Everything (2023)
Before The Fall (2004)
The Many Saints of Newark (2021)
The Boss Baby: Family Business (2021)
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)
Në kuadër të dashurisë (2023)

(1) comment

  • Meti IbrahimiJuly 13, 2023Reply

    G

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published